
Рубанок електричний Tekhmann TP-82/1050 S (1050 Вт, ширина стругання 82 мм, глибина – 3 мм)
3 570 ₴
- Немає в наявності
- Код: 850985
Рубанок електричний Tekhmann TP-82/1050 S
Рубанок електричний TP-82/1050 S призначений для стругання пиломатеріалів з деревини різних порід з можливістю регулювання глибини стругання до 3 мм, а також для зняття фасок і здійснення вибірки («фальцю», «чверті») по торцю, глибиною до 15 мм при виконанні столярних робіт, під час виготовлення різноманітних дерев’яних конструкцій, в тому числі для будівництва і ремонтних робіт у побутових умовах.
Для роботи рубанком стаціонарно в перевернутому стані передбачено встановлення на опорну платформу. Стругання здійснюється сталевим барабаном з тонкими лезами, які створюють коротку стружку відповідно встановленої глибини різу.
Для виводу тирси в корпусі виробу передбачений спеціальний двобічний тракт з адаптерами, які дозволяють збирати її у під’єднаний мішок (контейнер). Є можливість зміни напрямку виводу тирси вправо / вліво.
Особливості- Прогумований морозостійкий кабель довжиною 3 метри
- Двобічне пиловідведення
- Стенд для стаціонарного використання
- Тонкі леза с двобічним заточенням
- *Виробник залишає за собою право на внесення змін в комплектацію виробу
Характеристики
|
Максимальна потужність, Вт |
1050 |
|
Максимальний струм, А |
5 |
|
Номінальна напруга, В |
220 |
|
Номінальна частота, Гц |
50 |
|
Електродвигун |
однофазний колекторний з подвійною ізоляцією |
|
Клас виробу |
ІІ |
|
Максимальна ширина стругання в один прохід, мм |
82 |
|
Максимальна глибина стругання в один прохід, мм |
3 |
|
Глибина вибірки фальцю (чверті), мм |
0-15 |
|
Швидкість обертання барабану, об/хв |
13000 |
|
Максимальний рівень шуму, що коливається та переривається, дБ |
110 |
|
Вага нетто/брутто, кг |
3.8/5.5 |
- Рубанок електричний TP-82/1050 S
- Боковий лінійний упор
- Обмежувач глибини стругання вибірки (чверті, «фальцю»)
- Комплект для стаціонарного використання (платформи зі стійками, кріпильними елементами, пластиковою захисною засувкою ножів)
- Мішок для збору тирси (варіантна комплектація)
- Ключ гайковий
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Додаток № 1 (Перелік сервісних центрів)
- Пакувальна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Максимальна ширина стругання | 82 мм |
| Максимальна кількість обертів | 13000 об/хв |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Підставка для стаціонарної установки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 3.8 кг |
| Максимальний струм | 5 А |
| Номінальна частота | 50 Гц |
| Вага брутто | 5.5 кг |
| Електродвигун | однофазний колекторний із подвійною ізоляцією |
| Клас виробу | II |
| Глибина вибірки фальца (чотири) | 0-15 мм |
| Максимальний рівень шуму, що коливається й переривається | 110 дБ |
- Ціна: 3 570 ₴








