| Багатофункціональна шліфмашина ТВТ-500 призначена для виконання завдань з точної різки різних будівельних матеріалів і конструкцій.
Інструмент складається з редуктора в металевому корпусі з нарізними отворами для встановлення передньої рукоятки. Тим самим забезпечується надійність конструкції в роботі. Крутний момент від електродвигуна через редуктор передається на шпиндель виробу. |
![]() |
![]() |
В основі роботи виробу лежить технологія ручної обробки матеріалу за допомогою насадок, які виконують коливальні рухи з високою частотою.Завдяки цьому механізуються обробка і підвищується ефективність використання шліфувальної машини. Насадки оригінальної форми дозволяють зменшити вагу і габарити виробу й тим самим за рахунок мобільності розширити сферу застосування інструменту.
Заміна змінної насадки здійснюється на фіксаторі шляхом ослаблення кріплення важелем без застосування допоміжного інструменту, пиловідведення – через насадку-адаптер для приєднання пилососа. |
Особливості
- Металевий корпус редуктора
- Система швидкої заміни насадки
- Регулювання швидкості
- Брендові підшипники NSK (Японія)
- Гумовий кабель довжиною 3 м
- Набір змінних насадок
Комплектація
- Пластиковий кейс
- Набір насадок
- *Виробник залишає за собою право на внесення змін в комплектацію виробу
Характеристики
|
Максимальна потужність, Вт |
500 |
|
Частота коливань насадки, колив/хв |
10000-20000 |
|
Амплітуда коливань насадки, ° |
4 |
|
Максимальний струм, А |
2,3 |
|
Номінальна змінна напруга, В |
220 ±10% |
|
Номінальна частота струму, Гц |
50 |
|
Електродвигун |
однофазний колекторний з подвійною ізоляцією |
|
Клас виробу |
ІІ |
|
Вага нетто/брутто, кг |
1,8/2,5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амплітуда коливань насадки | 4° |
| Вага брутто | 2,5 кг |
| Вага нетто | 1,8 кг |
| Клас виробу | II |
| Максимальний струм | 2.3 А |
| Номінальна частота струму | 50 Гц |
| Частота коливань насадки | 10000-20000 колиб/хв |
| Електродвигун | однофазний колекторний із подвійною ізоляцією |
- Ціна: 2 499 ₴







