Циркулярна пила Vitals Master Rg 2020d
Особливості моделі Vitals Master Rg 2020d:
- регулювання глибини та кута пропилу;
- надійний електродвигун;
- висока ергономіка;
- можливість працювати стаціонарно.
Пила циркулярна Vitals Master Rg 2020d — це пила з подвійним призначенням. Її можна використовувати як мобільну циркулярну пилку, так і як стаціонарну пилу.
У комплекті постачання передбачено комплект аксесуарів для використання в стаціонарному режимі.
Комплектується диском 200 мм та потужним двигуном на 2000 Вт.
Гарантія на циркулярну пилу Vitals Master Rg 2020d складає 36 місяців!
Характеристики на Циркулярна пила Vitals Master Rg 2020d
| Напруга, В | 230 |
| Частота струму, Гц | 50 |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Частота обертів холостого ходу, об/хв | 4500 |
| Діаметр відрізного диска, мм | 200 |
| Посадковий діаметр, мм | 32 |
| Кут нахилу відрізного диска, град | 0–45 |
| Максимальна глибина пропилу (90 град), мм | 65 |
| Максимальна глибина пропилу (45 град), мм | 42 |
| Габарити упаковки, мм | 365×280×165 |
| Вага нетто/брутто, кг | 7,0/7,3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 7 кг |
| Можливість стаціонарного кріплення | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 32 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 65 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 478 ₴











