Потужність 1.8 кВт; Ширина захоплення 51 см; Глибина прибирання снігу до 30 см; Дльность викиду снігу 1-6 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Тип двигуна | Електричний |
| Додаткові | |
| Підігрів ручок | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16.34 |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | Щітковий |
| Діаметр шнека | 17.5 см |
| Диференціал | Немає |
| Колеса | пластикові |
| Кількість передач | немає |
| Максимальна глибина снігу | 30 см |
| Максимальна дальність викиду снігу | 6 м |
| Потужність двигуна | 1.8 |
| Привід руху (самохідна) | Немає |
| Тип снігоприбирача | одноступеневий |
| Тип шнека | пластиковий |
| Трансмісія | немає |
| Управління дальністю викиду | вручну, гвинтом на дефлекторі каналу викиду |
| Керування напрямком викиду | вручну, дистанційно, ручкою по центру |
| Фара | Немає |
| Ширина захоплення снігу | 51 см |
| Електростартер | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 799 ₴









