Двигун Бензиновий, STIGA WS 300; Потужність 6.2 кВт; Ширина захоплення 66 см; Глибина прибирання снігу до 53 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Загальні | |
| Вага | 108.5 кг |
| Додаткові | |
| Підігрів ручок | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | Бензиновий, STIGA WS 300 |
| Діаметр шнека | 37.5 см |
| Диференціал | Немає |
| Колеса | гусенечные, Artic-Trac |
| Кількість передач | механіка, 6 вперед/2 назад |
| Максимальна глибина снігу | 53 см |
| Максимальна дальність викиду снігу | 12 м |
| Потужність двигуна | 6.2 |
| Номінальні оберти | 3600 об/хв |
| Привід руху (самохідна) | Да |
| Тип снігоприбирача | Двоступеневий |
| Тип шнека | зубчастий |
| Трансмісія | фрикційний диск |
| Управління дальністю викиду | вручну, дистанційно з панелі оператора |
| Керування напрямком викиду | вручну, дистанційно з панелі оператора, 190° |
| Фара | Да |
| Ширина захоплення снігу | 66 см |
| Електростартер | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73 799 ₴








