GTM Електропила CS16/2000TH 2000Вт шина-40см, 3/8Р
  • Нет в наличии
  • Код: CS16/2000ТН
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Основні переваги:
Повздовжнє розташування двигуна,
Безінструментальний натяг ланцюга,
швидкий доступ до щіток,
"плавний" пуск.
Характеристики:
Потужність - 2000 Вт,
Оберти холостого ходу - 8000 об/хв,
Швидкість руху ланцюга - 13,5 м/с,
Довжина шини - 40см (16"),
Крок ланцюга - 3/8",
Кількість ланок ланцюга - 57 шт.,
Товщина провідної ланки - 1,3 мм,