Рівень з поворотною капсулою 2000 мм, 3 капсули INTERTOOL MT-1280
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Габариты | |
| Ширина | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1,205 |
| Высота | 60 |
| Довжина рівня | 2000 мм |
| Объем | 0.003935 |
| Тип | рівень з поворотною капсулою |
| Товщина алюмінієвого профілю | 1.2 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 ₴








