Стрічка ізоляційна 0.15мм*17мм*25м жовта INTERTOOL IT-0062
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Цвет | Желтый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,088 |
| Относительное удлинение на разрыв | 175 % |
| Довжина ізоляційної стрічки | 25 м |
| Діелектрична міцність | 6000 В |
| Липкість до сталі | 1.8 Н/см |
| Прочность на растяжение | 24.5 Н/см |
| Объем | 0.000145 |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0.15 мм |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17 мм |
Информация для заказа
- Цена: 35 ₴




