


Можливості
Садові ножиці для обрізання гілок з довгими прямими лезами, також відомі як ручний кущоріз. За їх допомогою надають потрібну форму живоплоту, кущам та деревам.
Гостра як бритва, заводська заточка дозволить в один жим ручок відсікати та формувати крону. Сучки та гілки не зіслизнуть з краю лез, завдяки спеціальним насічкам.

Ефективна робота
Біля основи лез знаходиться додатковий паз, що дозволяє зафіксувати й відрізати товсту гілку до 13 мм.
Усунути люфт лез, за необхідності, допоможе регулятор, який зменшує відстань між крайками й не дозволяє розхитатися конструкції.

Зручність
Зважений, точний, контрольований зріз гарантують шорсткуваті ручки. Вони не вислизають під час роботи та забезпечать максимальний хват.
Ручки садових ножиць виготовлені з міцного алюмінію, легкі й надійні. Завдяки невеликій вазі кущорізом комфортно працювати навіть на висоті.
На верхній частині чохла встановлений люверс, за який садові ножиці зручно вішаються на гачок.
Доглядайте за зеленими насадженнями легко й зручно з ножицями для живоплоту FT-1113!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Длина лезвия | 230 мм |
| Общая длина | 645 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,948 |
| Максимальний діаметр різу | 13 мм |
| Материал лезвия | Сталь |
| Матеріал рукояток | алюміній |
| Объем | 0.007144 |
- Цена: 369 ₴






