Стрічка ізоляційна, 17 мм * 10 м * 0,15 мм, чорна INTERTOOL IT-0011
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,039 |
| Относительное удлинение на разрыв | 175 % |
| Довжина ізоляційної стрічки | 10 м |
| Діелектрична міцність | 6000 В |
| Цвет | чорна |
| Липкість до сталі | 1.8 Н/см |
| Прочность на растяжение | 24.5 Н/см |
| Объем | 0.000081 |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0.15 мм |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17 мм |
Информация для заказа
- Цена: 15 ₴


