
Диск универсальный для наждачной бумаги 125мм, M14, h=10мм INTERTOOL ST-6002
69 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Нет в наличии
- Код: ST-6002
+380 (98) 585-31-36
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Кріпильна платформа INTERTOOL ST-6002 для наждачних кругів використовується в ексцентрикових шліфмашинах і забезпечує можливість швидкої заміни шліфувальних кругів.
Особливості
Швидка заміна шліфувальних кругів,
Використання: кутова шліфмашина чи дриль,
Амортизатор: EVA — етиленвінілацетат.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,179 |
| Высота платформы | 10 мм |
| Діаметр диску | 125 мм |
| Диаметр стержня | 10 мм |
| Объем | 0.001081 |
| Тип | диск для наждачного паперу |
| Держатель | М14 |
Информация для заказа
- Цена: 69 ₴

