
Тример акумуляторний SEQUOIA SBT2030D-QV (ширина косіння 30 см, акумулятор 2 А/год у комплекті)
3 299 ₴
- В наявності
- Код: 222SBT2030D-QV
+380 (98) 585-31-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тример акумуляторний SEQUOIA SBT2030D-QV
Технічні характеристики SBT2030D-QV
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Двигун | Щітковий |
| Штанга | є |
| Вид штанги | телескопічна |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Максимальне число оборотів, об/хв | 9000 |
| Антивібраційна система | є |
| Косильний інструмент | жилка |
| Ширина косіння, см | 30 |
| Ємність аккумулятору, Аг | 2 |
| Тип рукоятки | кільцева |
| Вага, кг | 1.8 |
| Комплектація | ✔ Акумулятор - 1 шт (2 Аг) ✔ Зарядний пристрій - 1 шт на 1 АКБ |
Габаритні розміри упаковки SBT2030D-QV
| Довжина, мм | Ширина, мм | Висота, мм |
| 610 | 410 | 320 |
Особливості SBT2030D-QV
✔ SEQUOIA Connecta Series - єдина акумуляторна система садової техніки Sequoia.
✔ Особливості SBT2030D (SBT2030D-QV): Регульований кут нахилу рукоятки
✔ Поворотна косильна головка
✔ Напрямний ролик
✔ Tелескопічна алюмінієва штанга
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна ширина скошування | 300 мм |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Стан | Новий |
| Тип | Тример |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 300 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 299 ₴









