Фрезер по дереву Crown CT11023
Регулювання швидкості
Дозволяє вибрати оптимальну швидкість для оброблюваного матеріалу.
Фіксатор шпинделя
Дозволяє заблокувати шпиндель інструменту в нерухомому положенні, що робить монтаж / демонтаж фрез більш зручним.
Система видалення пилу
Дозволяє проводити збір тирси в мішок або підключати пилосос.
Система регулювання глибини фрезерування
Дозволяє користувачеві точно встановити бажану глибину фрезерування.
М'яка накладка
Розташована на рукоятці і створює додатковий комфорт при роботі.
Технічні характеристики
|
Номінальна потужність |
710 Вт |
|
Сила струму при напрузі 220-230 В |
3.4 A |
|
Число обертів холостого ходу |
13000-33000 минˉ1 |
|
Внутрішній Діаметр цангового затиску |
6 / 8 мм |
|
Висота ходу фрезерного блоку |
20 мм |
|
Вага |
1,45 кг |
Комплект постачання
|
Кромкофрезерная машина |
1 шт. |
|
Інструкція по експлуатації |
1 шт. |
|
Trimmer base I |
1 шт. |
|
Trimmer base II |
1 шт. |
|
Trimmer base III |
1 шт. |
|
Настановний гвинт |
2 шт. |
|
Рухливий тримач паралельного упору |
1 шт. |
|
Паралельний упор |
1 шт. |
|
Направляючий ролик |
1 шт. |
|
Перехідник для підключення пилососа |
1 шт. |
|
Цанга Ø6 |
1 шт. |
|
Цанга Ø8 |
1 шт. |
|
Гайковий ключ |
1 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.45 кг |
| Максимальна глибина фрезерування | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 33000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 710 Вт |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
- Ціна: 4 937 ₴




