-7%

Лещата з ковадлом слюсарні поворотні 100 мм INGCO INDUSTRIAL HBV084, з ковадлом, 1300 кгс
2 488 ₴
2 310 ₴
- В наявності
- Код: IMHBV084
+380 (98) 585-31-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лещата слюсарні поворотні 100 мм INGCO INDUSTRIAL HBV084
Лещата слюсарні поворотні 100 мм INGCO INDUSTRIAL призначені для надійної фіксації заготівель.
Невелике ковадло для малих слюсарних робіт, яким оснащений інструмент, суттєво розширює сферу його застосування.
Надійному кріпленню до верстата або робочого столу сприяють посадкові пази на підставі лещат.
Зусилля затиску складає 1300 кгс.
Характеристики
| Ширина губок | 100 мм |
| Вага | 6,7 кг |
| Максимальна сила затиску | 1300 кгс |
| Особливість | з ковадлом |
| Паковання | картонна коробка |
| Кількість у коробці/всередині коробки | 1 од. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INGCO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лещат | слюсарні |
| Наявність поворотного механізму | Так |
| Ширина губок | 100 мм |
| Наявність ковадла | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 310 ₴










