Пила сабельная START PRO SRS-1350
Характеристики товару
| Бренд | Start Pro |
| Виробник | Startpro |
| Напруга , В | 220 |
| Частота , Гц | 50-60 |
| Номінальна потужність , Вт | 1350 |
| Число обертів холостого ходу , об/хв | 0-2800 |
| Глибина різання дерева , мм | 105 |
| Глибина різання металу , мм | 10 |
| Хід штока , мм | 28 |
| Робота у важкодоступних місцях | Так |
| Легка заміна ріжучого полотна | Так |
| Підсвічування робочої поверхні | Так |
| Регулювання обертів | Так |
| Ергономічний дизайн | Так |
| Вага , кг | 3.5 |
| Гарантія , міс | 36 |
В комплект входит:
- Пилка сабельная Start Pro SRS-1350
- Пильное полотно – 2 шт.
- Инструкция по эксплуатации (гарантийный талон)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Start Pro |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 3.5 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Глубина пропила | 105 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1350 Вт |
| Размер хода полотна | 28 мм |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 3 832 ₴











