Свердлильний верстат Procraft BD-2150 Свердлильний верстат Procraft BD-2150 - побутовий верстат, призначений для свердління глухих та наскрізних отворів, розсвердлювання, зенкерування, розгортання, нарізування внутрішніх різьблень. Свердлильний верстат BD-2150 - надійна та ефективна модель у лінійці свердлильних верстатів Procraft, що має високу точність. Купити стаціонарні верстати/ можна безпосередньо на даній сторінці. Можливості та особливості У верстаті встановлений електродвигун 2150 Вт, потужності якого достатньо для досягнення максимальної швидкості 3320 об/хв. Оберти регулюються шляхом перестановки приводного ременя на шків іншого діаметра, в коробці подач. Робочий стіл піднімається та опускається на необхідну висоту. Крім того, він може повертатися під кутом по обидва боки (до 45 °). Щоб знизити рівень вібрацій під час роботи та надати більшої стійкості, станина виготовлена з масивного та міцного чавуну. Заготівлю можна надійно зафіксувати, використовуючи спеціальні лещата, які встановлюються на р
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вес | 67 Кг |
| Высота стойки | 1260 мм |
| Діаметр патрона | 20 мм |
| Діаметр свердління | 5-20 мм |
| Ключ для патрона | 1 шт |
| Количество скоростей | 16 |
| Лещата | 1 шт |
| Мощность | 2150 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Размер опоры | 460х270 мм |
| Размер стола | 290х290 мм |
| Число оборотів холостого ходу | 180-3320 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 16 926 ₴










