Пила сабельная START PRO SRS-21B
Характеристики товару
| Бренд | Start Pro |
| Виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Напруга , В | 21 |
| Ємність , А*год | 5 |
| Число обертів холостого ходу , об/хв | 0-3100 |
| Хід штока , мм | 28 |
| Макс. глибина різу дерева , мм | 150 |
| Макс. глибина різання сталі , мм | 10 |
| Макс. глибина різання алюмінію , мм | 20 |
| Безщітковий двигун | Так |
| Електричне гальмо | Так |
| Легка заміна ріжучого полотна | Так |
| Регулювання обертів | Так |
| Підсвічування робочої поверхні | Так |
| Кнопка блокування для безперервної роботи | Так |
| Ергономічна м'яка ручка | Так |
| Робота у важкодоступних місцях | Так |
| Вага , кг | 3.2 |
| Гарантія , міс | 36 |
В комплект входит:
- Пилка сабельная Start Pro SRS-21B
- Аккумуляторная батарея (21 В, 5 А*ч)
- Зарядное устройство
- Пильное полотно – 2 шт.
- Инструкция по эксплуатации (гарантийный талон)

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Start Pro |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 3.2 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Глубина пропила | 150 мм |
| Емкость аккумулятора | 5 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 21 В |
| Питание | Аккумулятор |
| Размер хода полотна | 28 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 3 699 ₴









