
Аккумуляторный мини резак PROFI-TEC GWS-12BC (2 x 2.0 Aч) мини болгарка, диск 76 мм
1 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Нет в наличии
- Код: 4977
Акумуляторний міні різак PROFI-TEC GWS-12BC – легкий і компактний бездротовий інструмент з невеликим диском діаметром 76 мм і отвором для посадки 10 мм. Різак універсальний у використанні, здатний обробляти широкий спектр матеріалів та виконувати різні завдання на робочому місці, призначений для різання сталі, кераміки, фанери, ПВХ та інших матеріалів.
Особливості акумуляторного міні різака PROFI-TEC GWS-12BC:
- Завдяки компактній конструкції та маленькій вазі оператору зручно та комфортно працювати у вузьких місцях та над головою;
- Універсальність застосування;
- Фіксатор для заміни диска;
- Швидка зупинка диска;
- Решітки захищені сіткою від пилу;
- Зручна гумова ручка зі зручним перемикачем.
Комплект поставки:
- Акумуляторний міні різак PROFI-TEC GWS-12BC;
- Зарядний пристрій;
- Акумулятори 2.0 Aг ×2;
- Відрізне коло ×2;
- Шестигранний ключ;
- Упаковка – картонна коробка;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон.
Характеристики:
-
Виробник: PROFI-TEC
-
Тип акумулятора: Li-Ion
-
Напруга акумулятора: 12 В
-
Тип двигуна: безщітковий
-
Кількість обертів холостого ходу: 18500 об/хв
-
Діаметр диску: 76 мм
-
Вага нетто / брутто: 0,6 / 1,1 кг
-
Габарити брутто: 270×140×90 мм
-
Різьба шпинделя: М5
-
Діаметр посадкового отвору диска: 10 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.1 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальное количество оборотов | 18500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 76 мм |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Питание | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Комплектация | |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Кейс в комплекте | Нет |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
- Цена: 1 ₴








