Кутова шліфувальна машина PROFI-TEC PAG10125PC – це високоефективний інструмент для виконання робіт, таких як різання, зачищення та шліфування різних поверхонь. Легка та надійна напівпрофесійна модель, яка здатна в умовах безперервної та інтенсивної роботи виконувати різноманітні завдання, як на невеликому виробництві, так і в домашніх умовах.
Особливості кутової шліфувальної машини PROFI-TEC PAG10125PC:
- Ергономічний дизайн;
- Бокове розташування кнопки пуску;
- Захисний кожух;
- Фіксація шпинделя для заміни шліфувального диска;
- Зручна для роботи однією рукою;
- Посилений редуктор;
- Прогумована рукоятка.
Комплект поставки:
- Кутова шліфувальна машина PROFI-TEC PAG10125PC;
- Додаткова рукоятка;
- Ключ;
- Диск;
- Запасні вугільні щітки;
- Інструкція з експлуатації;
- Пластиковий кейс.
Характеристики:
-
Виробник:
PROFI-TEC
-
Кількість обертів холостого ходу:
11000 об/хв
-
Діаметр диску:
125 мм
-
Вага нетто / брутто:
1,6 / 2,5 кг
-
Габарити упаковки:
350×190×120 мм
-
Напруга живлення:
230 В
-
Частота струму:
50 Гц
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2.5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Комплектация | |
| Кейс в комплекте | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
Информация для заказа
- Цена: 1 ₴











