
Аккумуляторная сабельная пила PROFI-TEC BJR2032BL POWERLine (без аккумулятора и зарядного устройства)
3 670 ₴
3 590 ₴
- В наличии
- Код: 5915
Акумуляторна шабельна пила PROFI-TEC BJR2032BL – потужний, високопродуктивний інструмент професійного класу, призначений для розпилювання деревних заготовок, а також металевого профілю або труб, виконання технологічних прорізів у різних за структурою матеріалах.
Особливості акумуляторної шабельної пили PROFI-TEC BJR2032BL:
- Вбудоване світлодіодне підсвічування допомагає ефективно працювати в умовах поганої видимості;;
- Пускова кнопка блокується, щоб уникнути випадкового включення інструменту;
- Регулювання частоти ходу пиляльного полотна в широкому діапазоні;
- Витривалий і надійний двигун сприяє продуктивному виконанню пиляльних робіт, стійкий до надмірного перегріву та перевантаження;
- Можливість швидкої зміни пиляльних полотен без використання додаткових інструментів;
- Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
Комплект поставки:
- Акумуляторна шабельна пила PROFI-TEC BJR2032BL;
- Шабельні полотна х 4;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Упаковка - картонна коробка;
- Без акумулятора та зарядного пристрою.
Характеристики:
-
Виробник:
PROFI-TEC
-
Тип акумулятора:
Li-Ion
-
Напруга акумулятора:
20 В
-
Тип двигуна:
безщітковий
-
Кількість обертів холостого ходу:
0 – 3000 хід/хв
-
Вага нетто / брутто:
2,3 / 2,6 кг
-
Габарити упаковки:
410×180×190 мм
-
Довжина ходу:
32 мм
-
Максимальна глибина пропилу (труб 90°):
130 мм
-
Максимальна глибина пропилу (дерево):
255 мм
-
Гарантія:
24 місяці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2.6 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальная частота движения режущего инструмента | 3000 ход/мин |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Питание | Аккумулятор |
| Размер хода полотна | 32 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Комплектация | |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 3 590 ₴







