
Аккумуляторная угловая шлифмашина PROFI-TEC DGA20BL POWERLine (без аккумулятора и зарядного устройства)
1 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Нет в наличии
- Код: 5940
+380 (98) 585-31-36
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акумуляторна кутова шліфувальна машина PROFI-TEC DGA20BL – потужний та зручний пристрій, призначений для обрізання, шліфування та зачистки виробів виготовлених з різних матеріалів (камінь, бетон, цегла, метал) та використовується при виконанні будівельних, монтажних та оздоблювальних робіт.
Особилвості акумуляторної кутової шліфувальної машини PROFI-TEC DGA20BL:
- Ефективне охолодження двигуна;
- Компактні розміри та ергономічний дизайн;
- Конструкція виконана із міцних та довговічних матеріалів;
- Регулювання обертів;
- Вбудований індикатор рівня заряду;
- Надійний та продуктивний безщітковий двигун;
- Антивібраційна прогумована рукоятка;
- Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
Комплект поставки:
- Акумуляторна кутова шліфувальна машина PROFI-TEC DGA20BL;
- Ключ;
- Диски х 2;
- Додаткова рукоятка;
- Захисний кожух;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Упаковка – картонна коробка;
- Без акумулятора та зарядного пристрою.
Характеристики:
-
Виробник:
PROFI-TEC
-
Тип акумулятора:
Li-Ion
-
Напруга акумулятора:
20 В
-
Тип двигуна:
безщітковий
-
Кількість обертів холостого ходу:
8500 об/хв
-
Діаметр диску:
125 мм
-
Вага з батареєю 4 Аг:
2,1 кг
-
Вага нетто / брутто:
1,6 / 2,4 кг
-
Габарити упаковки:
350×120×165 мм
-
Різьба шпинделя:
М14
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2.4 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное количество оборотов | 8500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Питание | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Комплектация | |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Кейс в комплекте | Нет |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Дополнительные функции | |
| Предохранительная муфта | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 ₴









