
Аккумуляторный гайковерт PROFI-TEC DTW500BL POWERLine 1×PT2040EP (4.0 А) зарядное устройство
1 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Нет в наличии
- Код: 7016
Акумуляторний гайковерт PROFI-TEC DTW500BL - потужний інструмент, призначений для закручування/відкручування різноманітних болтових з'єднань. Ударний механізм у парі з максимальним крутним моментом 350 Нм дозволяє працювати з великими кріпленнями, а також зривати заіржавілі та закислі болтові з'єднання.
Особливості акумуляторного гайковерта PROFI-TEC DTW500BL:
- Витривалий безщітковий двигун сприяє стабільному виконанню інтенсивних завдань;
- Високоміцний корпус підвищує експлуатаційний період та витривалість пристрою;
- Ергономічна форма та продуманий дизайн сприяють комфортній експлуатації;
- Високий крутний момент та оптимальна сила удару забезпечують чудову продуктивність;
- Світлодіодне підсвічування робочої зони, що забезпечує хорошу видимість під час роботи в темних умовах;
- Вся лінійка інструментів PROFI-TEC POWERLine сумісна та працює від батарей MAKITA LXT.
Комплект постачання:
- Акумуляторний гайковерт PROFI-TEC DTW500BL;
- Акумулятор PT2040EP (4.0 Аг) ×1;
- Зарядний пристрій BC20V;
- Набір головок (13/17/19/21 мм);
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Пластиковий кейс.
Характеристики:
Напруга аккумулятора: 20 В
Тип двигуна: безщітковий
Кількість обертів холостого ходу: 0 – 500 – 1200 – 1900 – 2200 об/хв
Вес нетто/брутто: 0,97 / 2,8 кг
Габарити упаковки: 440×215×240 мм
Частота ударів: 0 – 1000 – 1700 – 2400 – 2700 уд/хв
Максимальний крутний момент: 350 Нм
Діаметр хвостовика: 1/2″
Кількість швидкостей роботи: 4
Гарантія: 24 місяці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROFI-TEC |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.97 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Максимальный крутящий момент | 350 H*m |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | ударный |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного устройства | Обычное |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Нет |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Реверс | Нет |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Ударный режим | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Пользовательские характеристики | |
| Насадки | 4 шт |
| Обороты холостого хода, об/мин | 2200 |
| Тип двигателя | Безщёточный |
| Частота ударов, уд/мин | 2700 |
- Цена: 1 ₴










