Ланцюг - 91VXL050E (50лан, 1,3мм (0,50"), 3/8") (OREGON)
  • Нет в наличии
  • Код: 57247
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Штрих код: 5400182896968. Виробник: OREGON. Країна походження: Канада. Тип: Ланцюг. Довжина шини: 35 см. Крок ланцюга: 3/8. Кількість ланок: 50. Ширина паза: 1.3 мм. Підходить для: STIHL MS 170, 180, 181, 193, 201, 211, 230, 241, 250, 260, 261; MSE 170, 190, 210, 230. Рекомендовано: Для шин довжиною 35 см (14""), шириною паза 1.3 мм (0.50"").