Дриль ударний - HS ID1000VR (1000Вт) (HAISSER)
  • Немає в наявності
  • Код: 118264
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Комплектація: Бічна ручка. Ключ до патрона. Обмежувач глибини. Додатковий комплект вугільних щіток. Посібник з експлуатації з гарантійним талоном. Штрих код: 6922021016720. Напруга: 220-240 В. Вага: 2 кг. Додатково: Висока потужність і продуктивність дриль працює у двох режимах : свердління та свердління з ударом редуктор підвищеної міцності надійний металевий патрон свердлильний (13 мм) для фіксації свердл. Виробник: Haisser. Країна походження: Китай. Гарантія: 3 роки. Кількість оборотів: 0-3100 об/хв. Джерело живлення: Мережа. Діаметр патрона: 13 мм. Регулювання крутного моменту: Так. Регулювання швидкості обертання: Так. Ударний режим: Так. Патрон: Швидкозатискний. Макс. діаметр свердління бетону: 13 мм. Макс. діаметр свердління дерева: 25 мм. Макс. діаметр свердління сталі: 13 мм.