Дриль ударний - HS ID1200VR (1200Вт) (HAISSER)
  • Немає в наявності
  • Код: 118267
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Комплектація: Бічна ручкаКлюч до патронаОбмежувач глибиниДодатковий комплект вугільних щітокПосібник з експлуатації з гарантійним талоном. Штрих код: 6922021127440. Напруга: 220-240 В. Вага: 2 кг. Додатково: висока потужність і продуктивність дриль працює у двох режимах : свердління та свердління з ударом редуктор підвищеної міцності надійний металевий патрон свердлильний (13 мм) для фіксації свердл. Виробник: Haisser. Країна походження: Китай. Гарантія: 3 роки. Кількість оборотів: 0-3100 об/хв. Клас інструменту: Професійний. Джерело живлення: Мережа. Діаметр патрона: 13 мм. Регулювання крутного моменту: Так. Реверс: Так. Регулювання швидкості обертання: Так. Ударний режим: Так. Патрон: Швидкозатискний. Макс. діаметр свердління бетону: 13 мм. Макс. діаметр свердління дерева: 25 мм. Макс. діаметр свердління сталі: 13 мм.