Автоинвертор CPI-500MS (модифицированная синусоида) 12 Atelie
  • Нет в наличии
  • Код: 952420
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Код: 085553; Довжина: 240; Ширина: 103; Висота: 60; Упаковка: 20; АБЦ: A; Вага: 1.3; Гарантійний термін: 12 місяців; Потужність: 500 Вт; Вхідна напруга: DC 12V; Напрямок обертання: 5; Найменування для ІМ Укр: Автоінвертор CPI-500MS (модифікована синусоїда) 12 Atelie; Посилання на інструкцію: https://drive.google.com/file/d/1_BmMKtcR5JQNs56cVvPf8VyuVtjtgjwI/view; Посилання на гарантію: https://drive.google.com/file/d/1HjwgRNnM_JlXIgsdLzN2NSDIxnlW-15r/view; Вихід змінного струму АС: AC 230B 50Гц; Вихід постійного струму DC: DC 5V;