Автоинвертор CPI-600PS (чистая синусоида) APRO
  • Нет в наличии
  • Код: 952422
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Код: 085555; Довжина: 267; Ширина: 171; Висота: 74; Упаковка: 5; АБЦ: A; Вага: 2.2; Гарантійний термін: 12 місяців; Потужність: 600 Вт; Вхідна напруга: DC 12V; Напрямок обертання: 5; Найменування для ІМ Укр: Автоінвертор CPI-600PS (чиста синусоїда) APRO; Посилання на інструкцію: https://drive.google.com/file/d/1ofIWgXiUyGBn5Cj4clcumPwkFkvYoUAX/view; Вихід змінного струму АС: AC 220V-240V 50 Hz; Вихід постійного струму DC: DC 5V;