
Зарядний пристрій для прискореного заряджання Li-ion батарей Könner&Söhnen KS 22A-FC
1 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Нет в наличии
- Код: KS 22A-FC
+380 (98) 585-31-36
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Простий у використанні зарядний пристрій для прискореного заряджання призначений для зарядки Li-ion батарей портативних електростанцій KS 1200PS-FC та KS 2200PS-FC.
Зарядний пристрій має захист від:
- перегріву
- короткого замикання
- зворотної полярності
- перезаряду акумуляторної батареї
Зарядний пристрій для прискореного заряджання призначений для використання від мережі живлення з номінальною напругою 230 В. Ручка для перенесення забезпечує легке транспортування та розміщення.
]]>Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Könner & Söhnen |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага нетто | 2.2 |
| Влажность | 5%-80% |
| Выходная мощность | 500 |
| Выходной ток | 22 +/-3% |
| Габарити нетто | 210x120x73 |
| Енергоефективність | ≥ 85% |
| Максимальна вихідна напруга | 25.2 +/-0.2 |
| Материал корпуса | чорний алюміній |
| Номинальное входное напряжение | AC 200-230 В/50Гц |
| Рабочая температура | -10...40°C |
| Температура зберігання | -20...70°C |
| Тип зарядної батареї | Li-ion |
| Штрихкод | 4260405365944 |
Информация для заказа
- Цена: 1 ₴





