Електрокоса Vitals Master EZT 144vs
Електрокоса Vitals Master EZT 144vs призначена для скошування рослинності з діаметром стовбурів не більш ніж 20 мм на невеликих площах, у незручних місцях для ефективної роботи колісною газонокосаркою (везення дерев, кущів, парканів, стовпів), а також на місцевості, що має нерівний рельєф зі схилами.
Основою електрокоси Vitals Master EZT 144vs є електричний двигун, що має велику потужність (1400 Вт). Завдяки системі плавного пуску немає ривків виробу під час увімкнення, що сприяє підвищенню комфорту в процесі роботи електрокосою та збільшує термін експлуатації електродвигуна. Дуже важливо те, що виріб має низькі рівні вібрації й шуму.
Ця модель втілила в себе всі побажання й рекомендації особливо вимогливих користувачів. Так, основною відмінністю є наявність велосипедної ручки. Обмотки ротора та статора виготовлені зі 100% міді, що забезпечує надійну та тривалу роботу електродвигуна. На відміну від багатьох моделей конкурентів, у Vitals Master EZT 144vs для передавання крутного моменту від двигуна на конічний редуктор використовується посилений вал, що забезпечує додаткову міцність конструкції виробу. Усі частини та деталі електрокоси чудово припасовані одна до одної, пластик високої якості, стійкий до незначних термічних і механічних впливів.
Питання безпеки на досить високому рівні. Кнопка запуску двигуна має захист від випадкового увімкнення. Щоб уникнути травм у разі потрапляння різального інструменту на сторонні предмети та їх відскоку в бік користувача, передбачений великий захисний кожух, виготовлений із досить міцного пластику.
Щодо комфортності також усе продумано. Наплічний ремінь із карабіном дає змогу регулювати довжину ременя окремо від електрокоси та за лічені секунди приєднати ремінь до виробу. Для забезпечення найкращого положення виробу, з огляду на переваги та фізичні дані користувача, можна змінювати положення ручки. Модель Vitals Master EZT 144vs обладнана роздільною велосипедною ручкою з можливістю регулювання однієї частини незалежно від іншої. Отже, працювати електрокосою дуже комфортно, не відчуваючи водночас втоми впродовж тривалого часу.
Залежно від того, яка рослинність підлягає скошуванню, модель Vitals Master EZT 144vs може використовувати спеціальний 3-зубовий ніж або шпулю з волосінню. Водночас діаметр скошування рослинності ножем становить 255 мм, а шпулею — 420 мм.
Електрокоса Vitals Master EZT 144vs має багату комплектацію. До комплекту постачання виробу входять: роздільна велосипедна ручка, захисний кожух із нерухомим ножем, наплічний ремінь із карабіном, 3-зубовий ніж. Крім стандартного набору додатково в комплекті сумка з запасними інструментами та приладдям, а також шпуля зі спрощеним заправлянням волосіні, що дає змогу підготувати шпулю для роботи без жодних зусиль і за лічені секунди.
На всі частини та деталі електрокоси Vitals Master EZT 144vs поширюється абсолютна гарантія 36 місяців, яка діє на всій території України.
Особливості:
- нове покоління моделей, які добре зарекомендували себе;
- висока якість пластику та комплектуючих;
- призначена для вимогливих користувачів і тривалої експлуатації;
- висока потужність електродвигуна;
- обмотки ротора та статора двигуна зі 100% міді;
- прямий вал;
- плавний пуск;
- зручна симетрична ручка;
- напівавтоматична шпуля зі спрощеним заправлянням волосіні 3-пелюстковий ніж;
- ергономічна ранцева жилетка;
- тканинна сумка для ЗІП;
- гарантія 36 місяців.
- Родина бренда - Латвия.
- Країна-виробник — Китай.
- Гарантія — 36 місяців.
- Обмін і повернення товару — Обмін або повернення впродовж 14 днів після купівлі.
- Додатково — Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
- ВхШхГ в упаковці, мм — 1850х230х110.
- Вага упакованого товару, кг — 7.2.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.9 кг |
- Ціна: 3 250 ₴







