
Ножиці висічні акумуляторні Vitals Professional Ali 1818P BS SmartLine (без акумулятору та ЗП) +Безкоштовна доставка!
2 714 ₴
- Немає в наявності
- Код: IM120244
Ножиці висічні акумуляторні Vitals Professional Ali 1818P BS
(без акумулятору та зарядного пристрою)
Ножиці висічні акумуляторні Vitals Professional Ali 1818P BS відноситься до серії Smart Linе. Особливість серії полягає в тому, що батареї та зарядні пристрої підходить для будь-якого інструменту, який входить в лінійку Smart Line. За рахунок широкого асортименту зарядний пристроїв і батарей можна підібрати комплект аксесуарів, який відповідає Вашим потребам.
Ножиці висічні акумуляторні Vitals Professional Ali 1818P BS відносяться до класу професійного інструменту.
Основною особливістю моделі є безщітковий тип двигуна.
Бесщеточная технология обеспечивает более длительное время работы от аккумулятора за счет высокого КПД, гарантирует увеличенный срок службы инструмента.
Ресурс двигателя увеличен в 5 раз за счет меньшего количества подвижных элементов в технологии двигателя. Малое количество движущихся частей создает тихий двигатель, который никогда не нуждается в обслуживании. Мощность двигателя выше на 25% по сравнению с обычным двигателем.
Совокупность преимуществ бесщеточного двигателя увеличивает срок эксплуатации инструмента на 50%.
Ножницы высечные аккумуляторные Vitals Professional Ali 1818P BS предназначены для резки различных металлических листов, а также гофрированных и трапециевидных.
Ножницы без проблем режут по прямой, кривой, по дуге и выбранному шаблону. Металлический корпус редуктора ножниц изготовлен из металла, что повышает срок службы инструмента. Максимальная глубина реза составляет 1,2 мм.
Комплектация не включает: зарядное устройство, аккумулятор, кейс.
Аксессуары покупаются отдельно, в зависимости от потребности потребителя.
Товар поставляется в цветной коробке.
На висічні ножиці акумуляторні Vitals Professional Ali 1818P BS поширюється гарантія 60 місяців.
Особливості:
- Серія "Smart Line" одна батарея для всієї лінійки інструменту.
- Безщітковий двигун.
- Ергономічний дизайн.
- Захист від випадкового включення.
- Допоміжна рукоять.
- Прогумований корпус.
Характеристики
| Напруга, В | 18 |
| Число обертів холостого ходу, об / хв | 1200 |
| Товщина різу, мм | 1,2 |
| Габарити упаковки (ШхДхВ), мм | 295 х 115 х 208 |
| Маса нетто / брутто, кг | 1,6 / 1,8 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.6 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимальна товщина різу | 1.2 мм |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип ножиць по металу | Вирубні(висічні) |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 714 ₴





