Зварювальний апарат Vitals Master MMA-1600 LCDk
Vitals Master MMA -1600 LCDk - це сучасні зварювальні технології, доступні для масового покупця.
Інвертори Vitals - це передова конструкція інвертора на базі IGBT і SMT компонентів і 100% контроль якості продукції. Дана лінійка призначена, перш за все, для приватного використання, тому максимально простий у використанні.
Недосвідченому зварнику допомагають вбудовані функції легкого підпалу і стабільного горіння дуги. Крім того, апарат може комплектуватися повним набором зварювальних аксесуарів.
Компактний дизайн, легкий, з високим робочим циклом, великий LCD дисплей, кейс
Інтуїтивно зрозуміле управління всіма важливими параметрами зварювання на лицьовій панелі дозволить виконувати зварювальні роботи на вищому рівні.
Крім того, апарат здатний працювати в мережах з істотними просадками напруги, а передова инверторная технологія IGBT гарантує надійність роботи даної техніки на довгі роки.
Особливості інвертора зварювального Vitals Master MMA -1600 LCDk:
- ForceArc - налаштовується
- Hot Start - налаштовується
- Antistick - можна відключати
- VRD
- TIGLift
- Мінімальна робоча напруга 160 В.
- Інтелектуальна система охолодження висока продуктивність на максимальних токах, стабільна робота з електродом 4 мм.
- Автоматичний захист від перенапруги і сверхтока.
- Зварювальні аксесуари в стандартній комплектації, кейс
Комплектація зварювального апарату Vitals Master MMA -1600 LCDk
в комплекті з апаратом йде:
- Зварювальний апарат з кабелем електроживлення.
- Універсальний «молоток-щітка».
- Мідний зварювальний кабель з зажимом «маса» 2м
- Мідний зварювальний кабель з електродотримачем 3м
- кейс
- Інструкція з експлуатації.
Характеристики на Зварювальний апарат Vitals Master MMA -1600 LCDk
| Напруга, в | 230 |
| Частота струму, гц | 50 |
| Максимальна споживана потужність, квт | 5,0 |
| Напруга холостого ходу, в | 60 |
| Діапазон регулювання зварювального струму, а (ММА / mig) | 20-160 |
| Тривалість включення (пв) на максимальному струмі,% | 60 |
| Діаметр використовуваного електрода, мм | 1,6-5,0 |
| ККД,% | 85 |
| Коефіцієнт потужності | 0,95 |
| Клас ізоляції | F |
| Клас захисту | IP21S |
| Цифровий дисплей | + |
| Електродотримач, а | 300 |
| Затиск "маса" | 300 |
| Довжина кабелю електродотримача, м | 3 |
| Довжина кабелю затиску "маса", м | 2 |
| Габарити упаковки, мм | 475Х210Х335 |
| Маса зварювального апарату, кг | 6,8 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 60 % |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 5 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 160 А |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга живлення | 220 В |
| Напруга холостого ходу | 60 В |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Частота струму | 50 Гц |
- Ціна: 5 327 ₴










