Зварювальний інвертор Vitals Professional Mi 165mt
Характеристики зварювального інвертора
Захист від перегріву - так
Клас інструменту - побутової
Кількість фаз - 1
Макс. Діаметр електродів - 4 мм
Максимальний струм - 160 А
Мін. Діаметр електродів - 1,4 мм
Мінімальний струм - 10 А
Напруга холостого ходу - 63 В
Робоча напруга - 220 В
Робочий цикл - 0.6
Ступінь захисту - IP23
Тип ізоляції - H
Тип зварювання - MMA (дугова)
Струм зварювання - змінний
Розмір - 378x120x183 мм
Маса - 5 кг
Гарантія - 60 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 160 А |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.4 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 10 А |
| Напруга живлення | 220 В |
| Напруга холостого ходу | 63 В |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Частота струму | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 900 ₴





