Бензопила ланцюгова Nowa PL 5031ms
| ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ | |
|---|---|
| Потужність, к.с. | 4.2 |
| Потужність, кВт | 3.1 |
| Довжина шини, мм | 457 |
| Рівень звукового тиску, дБ | 110 |
| Довжина шини, дюйм | 18 |
| Крок ланцюга, дюйм | 0,325 |
| Об`єм паливного бака, мл | 0.55 |
| Час спрацювання гальма ланцюга, с | 0.12 |
| Довжина шини, см | 45,7 |
| Швидкість обертання ланцюга, м/с | 18 |
| Швидкість холостого ходу, об/хв | 3200 |
| Максимальна швидкість, об/хв | 11000 |
| Об`єм двигуна, куб.см | 50 |
| Обсяг масляного бака, л | 0.26 |
| ДОДАТКОВО | |
| Виробник | NOWA |
| Особливості | Тип двигуна: бензиновий двотактний; Тип двигуна: бензиновий 2-тактний одноциліндровий повітряного охолодження; Тип палива: суміш бензина з мастилом для двотактних двигунів; Трансмісія: автоматична відцентрова муфта зчеплення; Подача мастила: автоматична з регулюванням; Система запуску двигуна ручним стартером. |
| Комплектація | Бензопила; Інструкція; Гарантійний талон. |
| Батьківщина бренду | Польща |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 12 місяців |
| Обмін і повернення товару | Обмін або повернення протягом 14 днів після покупки |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення |
| ГАБАРИТИ | |
| ВхШхГ упакованого товару, мм | 525х285х305 |
| Вага, кг | 6.8 |
| Вага упакованого товару, кг | 7.6 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowa |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 457 мм |
| Кількість обертів | 3200 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Швидкість обертання ланцюга | 18 м/сек |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 110 дБ |
| Додаткові функції | |
| Час спрацьовування гальма ланцюга | 0.12 сек |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Потужність двигуна | 4.2 к. с. |
| Об'єм двигуна | 50 куб. см |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Крок ланцюга | 0.325" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 948 ₴


