Характеристики на Мотокоса Vitals BK 3108-4a
| Тип двигуна | бензиновий одноциліндровий чотирьохтактний повітряного охолодження |
| Тип палива | бензин АИ-92 |
| Робочий об`єм циліндра, см3 | 31,0 |
| Потужність, кВт / к.с. | 0,8/1,1 |
| Максимальна частота, об/хв | 6500 |
| Об'єм паливного бака, л | 0,70 |
| Діаметр скошування ліскою, мм | 430 |
| Діаметр скошування диском, мм | 255 |
| Диаметр лiски, мм | 2,4 |
| Диаметр штанги, мм | 28 |
| Габариты упаковки (привiд/штанга), мм | 300х230х330/1650х100х110 |
| Вага нетто/брутто, кг | 7,9/8,9 |
Мотокоса Vitals BK 3108-4a виконана з високоякісного комплектовання з дотриманням максимального рівня контролю якості на всіх етапах виробництва.
Мотокоса призначена для скошування трави, бур’янів і чагарників. Її можна використовувати як на рівних ділянках, так і на ділянках із нерівним рельєфом, або на схилах.
Основною відмінною рисою мотокоси є чотиритактний двигун. Робочий об’єм двигуна 31 см3.
Чотиритактний двигун — це передусім більш тиха робота й менший рівень вібрації. Крім того, у чотиритактного двигуна більша питома потужність і значно вищий ресурс проти двотактних двигунів.
Ще одна перевага: заправляється така коса чистим бензином, його не потрібно змішувати з мастилом. Що значно спрощує підготовку мотокоси до роботи, а також виключає можливі помилки під час приготування паливної суміші.
Ергономічні руків’я мотокоси фіксуються на штанзі зручним і надійним кріпленням.
Мотокоса Vitals BK 3108-4a з об’ємом двигуна 31 см3 — найдоступніша чотиритактна мотокоса в асортименті ТМ Vitals!
Особливості мотокоси Vitals BK 3108-4a:
- висока якість комплектовання;
- чотиритактний двигун;
- значно більший ресурс (проти 2-тактних двигунів);
- нема потреби готувати паливну суміш;
- низький рівень вібрації й шуму;
- паливопідкачувальний насос «Праймер»;
- суцільна металева штанга 28 мм;
- посилений вал;
- ергономічне роздільне руків’я з комфортними ручками;
- ергономічна ранцева жилетка;
- дві шпулі зі спрощеним заправлянням ліски;
- 3-зубчастий і 40-зубчастий ніж із твердосплавними напайками;
- 2 мотки ліски;
- гарантія 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна ширина скошування | 430 мм |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Потужність двигуна | 1.1 к. с. |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 430 мм |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 31 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 0.7 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.9 |
- Ціна: 5 662 ₴







