
Мотокоса бензинова Vitals Professional BK 4123s Launcher +БЕЗКОШТОВНА АДРЕСНА ДОСТАВКА!
8 463 ₴
- Немає в наявності
- Код: IM118600
Мотокоса Vitals Professional BK 4123s Launcher
- унікальний дизайн
- посилений редуктор
- рукоятка з подвійним регулюванням
- паперовий фільтр повітря
- розширена комплектація
- цілісна алюмінієва штанга;
- діаметр штанги – 28 мм;
- хромоване покриття стінок циліндра;
- низький рівень вібрації;
- легкий старт з інерційною пружиною;
- топливоподкачивающий насос – Праймер;
- ергономічні роздільні рукоятки;
- рукоятка управління «2в1» ;
- посилений редуктор.
Мотокоса Vitals Professional BK 4123s Launcher виконана з високоякісних комплектуючих з дотриманням максимального рівня контролю якості на всіх етапах виробництва.
Мотокоса предназначена для скашивания травы, бурьяна и кустарника. Её можно использовать как на ровных участках, так и на участках с неровным рельефом или на склонах.
Мотокоса Vitals Professional BK 4123s Launcher отличается очень высокой надежностью. При тестировании на производстве мотокоса непрерывно с нагрузкой отрабатывает 500 часов. Такие результаты достигаются за счет использования только свамых качественных компонентов при сборке, а так же за счет максимального контроля качества на всех этапах производства.
Стартер мотокосы выполнен с использованием специальной инерционной пружины. Легкий старт – действительно легкий. Оператору необходимо спокойно потянуть за ручку, а все остальное сделает пружина и двигатель запустится
Очень интересно и удобно выполнена рукоятка оператора. При помощи специального джойстика можно фиксировать обороты двигателя на нужном уровне.
Мотокоса Vitals Professional BK 4123s Launcher - действительно профессиональная мотокоса!
Купить мотокосу Вы можете на нашем сайте или по номеру (096) 382‑40‑80.
Характеристики
| Тип двигателя | бензиновий одноциліндровий двотактний повітряного охолодження |
| Тип палива | суміш бензину з маслом для двотактних двигунів 25: 1 |
| Робочий об'єм циліндра, см3 | 41,5 |
| Потужність, кВт / к. с. | 1,7/2,3 |
| Максимальна частота, об/хв | 10000 |
| Обсяг паливного бака, л | 1,0 |
| Діаметр скошування волосінню, мм | 430 |
| Діаметр скошування диском, мм | 255 |
| Діаметр волосіні, мм | 2,4 |
| Діаметр штанги, мм | 28 |
| Габарити упаковки (привід/штанга), мм | 360х310х270 / 1660х122х150 |
| Маса нетто/брутто, кг | 11,0 / 12,0 |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимальна ширина скошування | 430 мм |
| Потужність двигуна | 2.3 к. с. |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 430 мм |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 41 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.8 |
| Тип | Мотокоси |
- Ціна: 8 463 ₴








