Віброплита електрична Кентавр ВП-125РЕ
ОПИС ВІБРОПЛИТИ КЕНТАВР ВП-125РЕ
Вібраційна плита Кентавр ВП-125РЕ - це дорожньо-будівельне устаткування вібраційного типу, призначене для ущільнення сипучих порід грунту (пісок, щебінь, гравій), сумішей (сухі види стяжок), асфальту і асфальтобетону, укладання тротуарної плитки та бруківки. Завдяки компактному розміру і маневреності пристрій працює в недоступних для важкої дорожньої техніки місцях, закритих приміщеннях і на невеликих площах. А наявність реверсивного ходу, що забезпечує передній, задній хід і трамбування на місці, дасть змогу використовувати віброплиту у вузьких траншеях і канавах, уздовж стін і огорож, а також в інших важкодоступних місцях.
Працює віброплита від електричного трифазного двигуна з мідною обмоткою потужністю 4 кВт. Відсутність токсичного вихлопу дає можливість якісно виконувати роботи в закритих приміщеннях, підземних комунікаціях так у будь-яких місцях з обмеженим доступом кисню.
Вібраційне зусилля, або відцентрова сила 20 кН і вага 125 кг дозволяють досягти відмінних результатів і ущільнювати основу товщиною до 30 см.
Реверсивна вібраційна плита Кентавр ВП-125РЕ виконана з якісних частин і деталей, на які поширюється гарантія 24 місяці, що діє по всій території України.
ОСОБЛИВОСТІ МОДЕЛІ КЕНТАВР ВП-125РЕ:
- ореверсивний хід;
- обмотка двигуна зі 100% міді;
- висока глибина ущільнення;
- плита з бортами для зручної роботи;
- вузол для підйому;
- ергономічність, зручність і простота у використанні;
- абсолютна гарантія на всі частини і деталі.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ВІБРОПЛИТИ КЕНТАВР ВП-125РЕ
| Тип двигуна | електричний трифазний |
| Напруга, В | 380 |
| Частота струму, Гц | 50 |
| Потужність, кВт | 4000 |
| Матеріал обмотки двигуна | мідь |
| Відцентрова сила вібратора, кН | 20,0 |
| Максимальна глибина ущільнення, см | 30 |
| Розмір плити, мм | 590х420 |
| Зрошувальна система з баком | - |
| Реверс | + |
| Габарити упаковки, мм | 760х420х1070 |
| Вага нетто/брутто, кг | 125,0/130,0 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина ущільнення | 300 мм |
| Довжина робочої поверхні | 590 мм |
| Стан | Новий |
| Відцентрова сила | 20 кН |
| Ширина робочої поверхні | 420 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 125 кг |
- Ціна: 41 163 ₴








