Мотокоса Vitals BK 5225a
Мотокоса Vitals BK 5225a — найдоступніша в асортименті Vitals. Вона виконана з якісного комплектовання з дотриманням високого рівня контролю на всіх етапах виробництва, однак має більш просту комплектацію для пропозиції мінімальної ціни на ринку.
Мотокоса призначена для скошування трави, бур’янів і чагарників. Її можна використовувати як на рівних ділянках, так і на ділянках із нерівним рельєфом, або на схилах.
Ця мотокоса належить до побутової серії мотокіс Vitals. Вдало поєднує в собі доступну ціну і високу якість виконання.
Двигун забезпечує високу потужність і надійну роботу мотокоси. Ергономічні руків’я фіксуються на штанзі зручним посиленим кріпленням. Суцільна алюмінієва штанга діаметром 26 мм.
Якщо ви шукаєте доступний інструмент для роботи на садовій ділянці, то надійна мотокоса Vitals BK 5225a — ваш кращий вибір!
Особливості мотокоси Vitals BK 5225a
- хромований циліндр;
- тривалий термін служби циліндра досягається завдяки збільшенню зносостійкості пари: циліндр–поршневі кільця;
- низький рівень вібрації;
- легкий старт — полегшений запуск двигуна здійснюється завдяки посиленому ручному стартеру;
- паливопідкачувальний насос «Праймер» (для полегшення запуску двигуна мотокоси), за допомогою якого забезпечується попереднє підкачування палива;
- комфортні руків’я;
- ергономічне роздільне руків’я, яке складається з двох частин, допускає регулювання однієї частини незалежно від іншої;
- легка й надійна штанга із суцільного сплаву алюмінію діаметром 26 мм;
- ергономічна ранцева жилетка;
- великий пластиковий кожух із ножем.
Характеристики
| Тип двигуна | бензиновий одноциліндровий двотактний повітряного охолодження |
| Тип палива | суміш бензину з мастилом для двотактних двигунів 25:1 (40 мл. мастила на літр палива) |
| Робочий об`єм циліндра, см3 | 51,7 |
| Потужність, кВт / к.с. | 1,4 / 1,9 |
| Максимальна частота, об/хв | 7500 |
| Об'єм паливного бака, л | 1,2 |
| Діаметр скошування ліскою, мм | 420 |
| Діаметр скошування диском, мм | 255 |
| Диаметр лiски, мм | 2,4 |
| Габариты упаковки (привiд/штанга), мм | 300х230х330 / 1650х100х110 |
| Вага нетто/брутто, кг | 9,0 / 9,8 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Потужність двигуна | 1.9 к. с. |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 51.7 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9 |
- Ціна: 4 404 ₴











