
Комплект Зварювальний аппарат Vitals B 1600 + Маска зварювальника сварщика Vitals Master 2500
4 601 ₴
- Немає в наявності
- Код: IM162221
+380 (98) 585-31-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Комплект Зварювальний аппарат Vitals B 1600 + Маска зварювальника сварщика Vitals Master 2500 можна купити за оптимальною ціною в інтернет-магазині Бензодом
Зварювальний апарат Vitals B 1600 (фото з нашого магазину)
Зварювальні інвертори Vitals серії Base — це сучасні зварювальні технології, доступні для масового покупця.
Інвертори Vitals — це передова конструкція інвертора на базі IGBT і SMT компонентів і 100% контроль якості продукції. Дана лінійка призначена, насамперед, для приватного використання, тому Base максимально проста у використанні.
Недосвідченому допомагають зварнику вбудовані функції легкого запалювання та стабільного горіння дуги.
Особливості моделі Vitals Base B 1600
- ForceArc (форсаж дуги) — функція апарату, яка збільшує зварювальний струм у момент відділення краплі металу електрода.
- Знижує ймовірність прилипання електрода і підвищує стабільність горіння дуги;
- Hot Start (гарячий старт) — піковий струм в момент запалювання дуги для плавного старту.
- Antistick – захисна функція, яка спрацьовує при занадто тривалому короткому замиканні, що перевищує встановлений тимчасової межа: зазвичай це близько 0,6 з легкий підпал і висока стабільність горіння дуги знижене утворення бризок/
- Мінімальна робоча напруга 160 Ст.
- Інтелектуальна система охолодження висока продуктивність на максимальних струмах, стабільна робота з електродом 4 мм
- Автоматичний захист від перенапруги і надструмів.
- Зварювальні аксесуари в стандартній комплектації.
Комплектація
- Зварювальний апарат з кабелем живлення і ручкою для перенесення.
- Захисна маска зварника. Універсальний «молоток-щітка».
- Зварювальний кабель із зажимом «маса».
- Зварювальний кабель з електродотримачем.
- Керівництво по експлуатації.
Купити зварювання Віталс У 1600, а також інші зварювальні апарати і аксесуари можна за оптимальною ціною в інтернет-магазині Бензодом. Доставимо БЕЗКОШТОВНО! у Ваш населений пункт протягом 1-3 днів. Телефонуйте: (095)496-8833 або (097)496-8833.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 5 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 160 А |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга живлення | 220 В |
| Напруга холостого ходу | 60 В |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити упаковки, мм | 280Х115Х190 |
| Довжина кабелю затиску "маса", м | 2 |
| Довжина кабелю електродотримача, м | 3 |
| Затиск "маса" | 300 |
| Клас ізоляції | F |
| Коефіцієнт потужності | 0,85 |
| Электрододержатель, А | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 601 ₴










