Рівень 100 см 3 капсули алюмінієва рамка 1,5 мм з магнітами INGCO INDUSTRIAL
Будівельний алюмінієвий рівень 100 см INGCO INDUSTRIAL оснащений трьома очками та призначений для виявлення відхилення поверхні по горизонталі й вертикалі.
Конструкція виконана з міцного алюмінієвого сплаву товщиною 1,5 мм і має анодоване покриття, завдяки чому термін служби інструменту вище.
Спеціальні вбудовані заглушки з боків захищають рівень від пошкодження.
Рівень обладнаний чотирма магнітами. Точність вимірювання — 0,5 мм на метр.
Характеристики
| Довжина | 100 см |
| Товщина алюмінію | 1,5 мм |
| Матеріал | алюміній |
| Особливість | Обладнаний 4 потужними магнітами |
| Паковання | кольоровий рукав |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INGCO |
| Країна виробник | Китай |
| Вимірювальна шкала | Метрична |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип рівня | Водяний |
| Габарити | |
| Довжина | 1000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 855 ₴







