Леза для ножів сегментні INGCO призначені для використання спільно з канцелярськими й будівельними ножами.
У наборі 10 лез розміром 18х100 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | INGCO |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 100 мм |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Лезо |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплект | 10 сегментних лез |
| Кількість у коробці/всередині коробки | 120/30 |
| Паковання | пластиковий кейс |
| Розмір леза | 18×100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 ₴


