Трьохопорний штатив TEKHMANN TT-1300 з універсальним стандартним роз’ємом ¼ дюйма
Модель ТТ-1300 – це триопорний штатив з алюмінієвого сплаву. Спеціальні антиковзкі опори підвищують стійкість виробу.
Комплектація
Максимальна висота – 1,3 метра. Для регулювання висоти штатива кожна ніжка обладнана чотирма телескопічними секціями, які можуть бути розблоковані та висунуті. Штатив оснащений універсальним стандартним роз’ємом ¼ дюйма, завдяки чому його можна використовувати також для фото і відео техніки.
Особливості
- Легкий триопорний штатив з ніжками з регульованою висотою (ніжки з чотирма секціями)
- Подовжується до 1,3 метрів, коли центральна колона повністю витягнута
- Кульовий нівелір для швидкого і легкого регулювання рівня
- Стандартне різьбове з'єднання 1/4"
Характеристики
|
Максимальна висота, м |
1,3 |
|
Матеріал |
алюмінієвий сплав / пластик |
|
Кількість секцій кожної ніжки, од. |
4 |
|
Різьбове з'єднання, дюймів |
1/4 |
|
Вага нетто/брутто, кг |
0,6/0,7 |
- Триопорний штатив TT-1300
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Додаток №1 (Перелік сервісних центрів)
- Пакувальна коробка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Конструкція | Трипод |
| Максимальна робоча висота | 1300 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Різьба штатива | 1/4" |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0,7 кг |
| Вага нетто | 0,6 кг |
| Кількість секцій кожної ніжки | 4 ед. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 790 ₴





