| Лазерний вимірювач дистанції TDM-60 працює на двох елементах живлення типу АА і здатний виміряти відстань до 60 метрів, як у приміщенні, так і на відкритому просторі. А завдяки невеликій вазі (всього 80 грам) і компактному розміру Ви з легкістю зможете брати його з собою – він поміститься навіть у кишеню.
Прилад має великий рідкокристалічний дисплей, на якому одночасно відображаються індикатор заряду батареї, три виміри, підсумковий вимір і режими вимірювань. Модель TDM-60 має функцію пам’яті – Ви можете в будь-який момент переглянути історію вимірювань. Можна виконувати прості вимірювання площі, об’єму та довжини. Також є можливість підсумовувати результати вимірювань. Ударостійкий корпус захищає прилад від пошкоджень. |
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀![]() |
Особливості
- Точне та надійне вимірювання за допомогою лазерних технологій
- Великий РК-дисплей
- Функція пам’яті
- Відстань вимірювання до 60 м
- Просте вимірювання довжин, площ, об'ємів
|
Відстань вимірювання, м |
0,2-60 |
|
Точність, мм/м |
±2 |
|
Довжина хвилі лазеру, нм |
650 (червоний спектр) |
|
Клас (потужність) лазеру |
Клас 2 (< 1 мВт) |
|
Робоча температура, °С |
0 – 40 |
|
Температура зберігання, ℃ |
-5-40 |
|
Елементи живлення |
2 од. АA-типу (3,0 В) |
|
Автовимкнення лазеру, c |
30 |
|
Автовимкнення виробу, c |
180 |
|
Розміри (Д×Ш×В), мм |
125×53×27 |
|
Вага нетто/брутто, г |
80/310 |
- Лазерний вимірювач відстані TDM-60
- Батарейка типу АА (з напругою 1,5 В) 2 шт.
- Інструкція з експлуатації (технічний паспорт)
- Гарантійний талон
- Додаток № 1 (Перелік сервісних центрів)
- *Виробник залишає за собою право на внесення змін в комплектацію виробу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Лазерний діод | 650 нм |
| Максимальна дальність вимірювань | 60 м |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна дальність вимірювань | 0.2 м |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Стан | Новий |
| Точність вимірювання +/- | 2 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Живлення | |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Тип батарейки | АА |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення виробу | 180 с |
| Автовимкнення лазера | 30 с |
| Вага брутто | 310 г |
| Вага нетто | 80 г |
- Ціна: 1 500 ₴






