
Рубанок електричний Tekhmann TP-110/1400 S (1400 Вт, ширина стругання 110 мм, глибина – 3.5 мм)
5 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 851221
Рубанок ручний електричний Tekhmann TP-110/1400 S призначений для стругання пиломатеріалів із деревини різних порід, а також для зняття фасок і здійснення вибірки («фальця», «чверті») по торцю при виконанні столярних робіт під час виготовлення дерев’яних конструкцій.
Виріб обладнаний надійним двигуном потужністю 1400 Вт, який дозволяє розвивати частоту обертання барабана до 15000 об/хв.
Ріжучий ніж рубанка забезпечує максимальну ширину стругання в один прохід до 110 мм, максимальну глибину стругання в один прохід до 3,5 мм і вибірку («чверті», «фальця») по торцю в діапазоні 0-15,5 мм. Рівень чистоти обробки поверхні обирається регулюванням глибини стругання. Ширина вибірки може контролюватися спеціальною упорною лінійкою з комплекту виробу, яка встановлюється на передній частині опорної основи та фіксується затискними смушковими гвинтами.
Модель передбачає можливість встановлення на опорну платформу для роботи стаціонарно у перевернутому стані.
Особливості- Захист від випадкового включення
- Можливість стаціонарного використання
- Тонкі леза з двосторонньою заточкою
Характеристики
|
Максимальна потужність, Вт |
1400 |
|
Максимальний струм, А |
5 |
|
Номінальна напруга, В |
220 |
|
Номінальна частота, Гц |
50 |
|
Електродвигун |
однофазний колекторний з подвійною ізоляцією |
|
Клас виробу |
ІІ |
|
Максимальна ширина стругання за один прохід, мм |
110 |
|
Максимальна глибина стругання в один прохід, мм |
3,5 |
|
Глибина вибірки фальцю (чверті), мм |
0-15,5 |
|
Швидкість обертання ножового барабану, об/хв |
15000 |
|
Вага нетто/брутто, кг |
5,4 / 6,6 |
- Рубанок електричний TP-110/1400 S
- Бічний паралельний упор
- Обмежувач глибини стругання вибірки («чверті», «фальця»)
- Комплект для стаціонарного використання (платформи із стійками, кріпильними елементами, пластиковою захисною шторкою ножів)
- Мішок для збору тирси (варіантна комплектація)
- Ключ гайковий
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Додаток № 1 (Перелік сервісних центрів)
- Пакувальна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Максимальна глибина стругання | 3.5 мм |
| Максимальна ширина стругання | 110 мм |
| Максимальна кількість обертів | 15000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 5,4 кг |
| Максимальний струм | 5 А |
| Номінальна частота | 50 Гц |
| Вага брутто | 6,6 кг |
| Електродвигун | однофазний колекторний із подвійною ізоляцією |
| Клас виробу | II |
| Глибина вибірки фальца (чотири) | 0-15,5 мм |
- Ціна: 5 100 ₴










