Верстат заточувальний TBG-6020 L застосовується як універсальний настільний пристрій для швидкого ручного механізованого заточування різного ріжучого інструменту, видалення гострих кромок, залишків і напливів на виробах з металу та з інших матеріалів абразивними колами у побутових умовах.
Виріб розрахований на використання абразивних кіл зовнішнім діаметром до 200 мм.
Заточувальний верстат оснащений безщітковим асинхронним двигуном, який не потребує обслуговування і відрізняється довгою стабільною роботою.
Опорні підручники підтримують заготовку під час обробки, а прозорі захисні екрани дозволяють безпечно контролювати робочий процес.
Особливості- LED підсвічування
- Алюмінієва база
- Безщітковий двигун
- Проставки у колах для запобігання розбиття посадкового отвору
Характеристики
|
Максимальна потужність, Вт |
600 |
|
Максимальний струм, А |
2,7 |
|
Номінальна напруга, В |
220 |
|
Номінальна частота, Гц |
50 |
|
Ступінь захисту |
IP20 |
|
Швидкість обертання шпинделя, об/хв |
2980 |
|
Розмір шліфувального кола, мм |
200×20×32 |
|
Діаметр шпинделя, мм |
15,88 |
|
Максимальний рівень шуму, що коливається та переривається, дБ |
110 |
|
Вага нетто/брутто, кг |
11,5 / 13,0 |
- Верстат заточувальний електричний TBG- 6020 L
- Шліфувальне коло (встановлене або окремо), 2 шт.
- Опорний майданчик (підручник) з фіксаторами (комплект), 2 шт.
- Прозорий захисний екран, 2 шт.
- Захисний козирок, 2 шт.
- Елементи фіксації захисного екрану (комплект), 2 шт.
- Інструкція з експлуатації (Технічний паспорт)
- Гарантійний талон
- Додаток №1 (Перелік сервісних центрів)
- Пакувальна коробка
- *Виробник залишає за собою право на внесення змін в комплектацію виробу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Споживана потужність | 0.6 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Кількість обертів холостого ходу | 2980 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 11.5 кг |
| Додаткові параметри | |
| Кількість дисків | 2 шт. |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Споживаний струм | 2.7 А |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 13,0 кг |
| Вага нетто | 11,5 кг |
| Діаметр шпинделя | 15.88 мм |
| Максимальний рівень шуму, що коливається й переривається | 110 дБ |
| Розмір шліфувального кола | 200×20×32 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
- Ціна: 4 259 ₴


