Цвяхи BOSTITCH F333R90Q
  • В наявності
  • Код: F333R90Q
Цвяхи BOSTITCH F333R90Q
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тип цвяхи для гвоздезабивателей з барабанної обоймою; Тип цвяха "F"; Довжина цвяха 90 мм; Діаметр цвяха 3.33 мм; Діаметр капелюшка 7.2 мм; Насічка на стержні кільцева; Кількість в упаковці 4050 шт
Характеристики
Основні
ВиробникBostitch
Довжина цвяха90 мм