Цвяхи BOSTITCH F250R70Q
  • В наявності
  • Код: F250R70Q
Цвяхи BOSTITCH F250R70Q
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тип цвяхи для гвоздезабивателей з барабанної обоймою; Тип цвяха "F"; Довжина цвяха 70 мм; Діаметр цвяха 2.5 мм; Діаметр капелюшка 7.2 мм; Насічка на стержні кільцева; Кількість в упаковці 9000 шт
Характеристики
Основні
ВиробникBostitch
Країна виробникПольща
Довжина цвяха70 мм