
Електросамокат SPARK START 8'' 26 км/ч, 110 кг, 20 км на одній зарядці +БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
1 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 152181
+380 (98) 585-31-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Електросамокат SPARK START 8'' (HP-I19)
Характеристики на Електросамокат SPARK START 8'' (HP-I19)
Догляд та обслуговування проводити згідно рекомендацій виробника та інструкцій з експлуатації. Забороняється проводити вологе очищення продукту за допомогою мийок високого тиску. Особливості електросамоката SPARK START 8'':
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SPARK |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 14.5 кг |
| Вид шини | Пневматична |
| Вікова група | Доросла |
| Час зарядки | 4 годин |
| Діаметр колеса | 203 мм |
| Дистанція пробігу | 20 км |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Максимальна швидкість | 26 км/год |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Потужність електродвигуна | 250 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип батареї | Літієва |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴










