Рейсмусовий верстат Metabo DH 330
- Розмір столу, мм : 840х330
- Споживана потужність, кВт : 1,8
- Частота холостого ходу, об / хв : 9800
- Вага, кг: 35
Metabo DH 330 - рейсмусовий верстат для стругання заготовок з дерева. Призначений для двостороннього стругання, для отримання заготовки заданої товщини, оскільки має два ножових вала.
Переваги рейсмусового верстата DH 330:
- потужний двигун для рівномірної обробки дерев'яних матеріалів;
- покриття столу з високоякісної сталі;
- зручне регулювання висоти стругання;
- фіксатори, які забезпечують постійну товщину стругання;
- захист від повторного пуску - запобігає запуск машини при перебоях з електроенергією.
Характеристики Metabo DH 330:
- Габарити дшв, мм .: 579х857х574
- Швидкість подачі заготовки, м / хв: 7
- Діаметр ножа, мм .: 47
- Глибина зняття стружки, мм .: 0-3
- Максимальна висота заготовки, мм .: 152
- Максимальна ширина заготовки, мм .: 330.
DH 330 - потужний рейсмусовий верстат для стругання дерев'яних заготовок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Споживана потужність | 1.8 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Рейсмусовий |
| Кількість обертів холостого ходу | 9800 об/хв |
| Ширина заготовки | 330 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 35 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴




