Головка 1/2" екстрадовга 13 мм 6-гранна L 90мм King Tony
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | King Tony |
| Квадрат | 1/2" |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 424513M |
| Тип розмірності | метричний |
| Гарантія, міс | Довічна |
| Категорії товарів 1 | Ручний інструмент |
| Категорії товарів 2 | торцеві головки |
| Категорії товарів 3 | Головки 1/2" 6 гранні |
| Призначення | стандартна |
| Розмір, мм | 13 |
| Сплав | CR-V |
| Тип хвостовика | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 393 ₴


