Головка King Tony TORX 1/4" T15 25 мм L цілісна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | King Tony |
| Квадрат | 1/4" |
| Розмір max | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 201315X |
| Категорії товарів 1 | Витратні матеріали |
| Категорії товарів 2 | Біти |
| Категорії товарів 3 | Біти TORX |
| Тип наконечника | Зірочка (Torx) |
| Тип хвостовика | 1/4" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 ₴


